Szkolne aktualności

Przekaż 1 % podatku dochodowego

Drodzy Rodzice! Corocznie wspieracie  Zamkową Szkołę przekazując nam 1% podatku za co jesteśmy Państwu bardzo wdzięczni. Przekazane nam fundusze zawsze są przeznaczone dla naszych uczniów. W szczególności na wzbogacanie  wyposażenia szkoły.  Również w tym roku liczymy na Państwa życzliwość, zaufanie i chęć wsparcia.   Drodzy rodzice zaproście także  swoich znajomych  i bliskich do udziału w akcji 1% podatku na rzecz Zamkowej Szkoły.

Osoby, które zechcą przekazać nam 1% podatku dochodowego w bieżącym roku, wystarczy, że wskażą w formularzu podatkowym numer pozycji rejestru w Krajowym Rejestrze Sądowym:

KRS 0000133718,

a w celu szczegółowym wpiszą:

Niepubliczna Szkoła Podstawowa „Zamkowa Szkoła”.

Zdeklarowana kwota podatku wpłynie na rzecz Fundacji Andrzeja S. Piecucha „Powiatowe Dzieci”, która to z kolei przekaże uzyskane środki w całości na rzecz naszej szkoły.

Z góry dziękuję za dar serca i łączę wyrazy szacunku,

Aneta Pasieka wraz gronem pedagogicznym